Esteratsastusjaoksen alaiset estekilpailut

- kilpailupäivä on 1.7.2019 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 30.6.2019
- vastuuhenkilönä toimii Milma (VRL-14149), kilpailupaikka on Lupsakan Suomenhevoset
- kilpailut ovat avoimet kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla käyttäen jotakin arvontakonetta
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen suositeltavaa, ei pakollista
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa - yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 3 hevosta/luokka, hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan ja vain yhden kerran yhteen luokkaan
- lisäksi jokainen kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla ERJ51-60. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista!

Muodossa:
Luokka nro
ratsastaja (VRL-000000) - hevonen VH-tunnus

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle, kiitos!

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Tulokset

1. 110cm (30/30)

1. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083
2. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
3. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
4. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
5. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
6. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Dandy
7. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
9. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
10. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
11. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
12. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
13. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093
14. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
15. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
16. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
17. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
18. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
19. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
20. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
21. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
22. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sea Fairy
23. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
24. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
26. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
27. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus
28. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
30. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Móirín

2. 110cm (30/30)

1. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
2. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
3. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
4. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
5. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
6. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
7. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Lily-of-the-Valley
8. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
9. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
10. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
11. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
12. turjake (VRL-07415) - Cadogan Ciannair
13. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
15. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
16. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus
17. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
18. turjake (VRL-07415) - Haystone Park Fonzie
19. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
21. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
22. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
23. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
25. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
27. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
28. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
29. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
30. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465