Esteratsastusjaoksen alaiset estekilpailut

- kilpailupäivä on 2.7.2019 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 30.6.2019
- vastuuhenkilönä toimii Milma (VRL-14149), kilpailupaikka on Lupsakan Suomenhevoset
- kilpailut ovat avoimet kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla käyttäen jotakin arvontakonetta
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen suositeltavaa, ei pakollista
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa - yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 3 hevosta/luokka, hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan ja vain yhden kerran yhteen luokkaan
- lisäksi jokainen kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla ERJ51-60. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista!

Muodossa:
Luokka nro
ratsastaja (VRL-000000) - hevonen VH-tunnus

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle, kiitos!

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Tulokset

1. 110cm (30/30)

1. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus
2. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083
3. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
4. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
5. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
6. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
7. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sea Fairy
8. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
9. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
11. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
12. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093
13. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
14. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
15. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
17. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
18. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Móirín
19. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
20. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
21. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
22. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
23. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
24. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
25. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
26. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
27. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
28. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
29. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Dandy
30. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349

2. 110cm (30/30)

1. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
2. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
3. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
4. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
5. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
6. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
7. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
8. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
9. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Lily-of-the-Valley
10. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
12. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
13. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
14. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus
15. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
16. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
17. turjake (VRL-07415) - Cadogan Ciannair
18. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
19. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
20. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
21. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
22. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
23. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
24. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
25. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
26. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
27. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
29. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
30. turjake (VRL-07415) - Haystone Park Fonzie