Esteratsastusjaoksen alaiset estekilpailut

- kilpailupäivä on 5.7.2019 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 30.6.2019
- vastuuhenkilönä toimii Milma (VRL-14149), kilpailupaikka on Lupsakan Suomenhevoset
- kilpailut ovat avoimet kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla käyttäen jotakin arvontakonetta
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen suositeltavaa, ei pakollista
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa - yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 3 hevosta/luokka, hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan ja vain yhden kerran yhteen luokkaan
- lisäksi jokainen kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla ERJ51-60. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista!

Muodossa:
Luokka nro
ratsastaja (VRL-000000) - hevonen VH-tunnus

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle, kiitos!

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Tulokset

1. 110cm (30/30)

1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
2. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
3. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
4. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
5. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sea Fairy
7. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
8. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
9. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
10. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Dandy
11. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
12. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
13. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
14. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093
15. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083
16. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
18. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
19. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
20. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
21. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
22. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
23. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
24. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
25. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
26. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Móirín
27. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
28. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus
29. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
30. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170

2. 110cm (30/30)

1. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
2. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
3. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
4. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
5. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Lily-of-the-Valley
6. turjake (VRL-07415) - Haystone Park Fonzie
7. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
9. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
10. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
11. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
12. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
13. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
14. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
15. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
16. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
17. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
18. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
19. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
20. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
21. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
23. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
24. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
26. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus
27. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
28. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
29. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
30. turjake (VRL-07415) - Cadogan Ciannair