Esteratsastusjaoksen alaiset estekilpailut

- kilpailupäivä on 6.7.2019 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 30.6.2019
- vastuuhenkilönä toimii Milma (VRL-14149), kilpailupaikka on Lupsakan Suomenhevoset
- kilpailut ovat avoimet kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla käyttäen jotakin arvontakonetta
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen suositeltavaa, ei pakollista
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa - yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 3 hevosta/luokka, hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan ja vain yhden kerran yhteen luokkaan
- lisäksi jokainen kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla ERJ51-60. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista!

Muodossa:
Luokka nro
ratsastaja (VRL-000000) - hevonen VH-tunnus

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle, kiitos!

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Tulokset

1. 110cm (30/30)

1. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097
2. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
3. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
4. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
7. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sea Fairy
9. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
10. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus
11. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Móirín
12. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
13. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
14. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
15. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
16. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Dandy
17. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
18. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
19. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
20. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
21. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
22. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
23. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
25. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
26. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
27. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
28. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
29. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093
30. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083

2. 110cm (30/30)

1. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
2. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
3. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
4. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
5. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
6. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
7. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Lily-of-the-Valley
8. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
9. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
10. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
11. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
13. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
14. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
15. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
16. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
17. turjake (VRL-07415) - Haystone Park Fonzie
18. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus
19. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
21. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
23. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
24. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
25. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
26. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
27. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
28. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
29. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
30. turjake (VRL-07415) - Cadogan Ciannair