Esteratsastusjaoksen alaiset estekilpailut

- kilpailupäivä on 8.7.2019 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 30.6.2019
- vastuuhenkilönä toimii Milma (VRL-14149), kilpailupaikka on Lupsakan Suomenhevoset
- kilpailut ovat avoimet kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla käyttäen jotakin arvontakonetta
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen suositeltavaa, ei pakollista
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa - yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 3 hevosta/luokka, hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan ja vain yhden kerran yhteen luokkaan
- lisäksi jokainen kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla ERJ51-60. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista!

Muodossa:
Luokka nro
ratsastaja (VRL-000000) - hevonen VH-tunnus

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle, kiitos!

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Tulokset

1. 110cm (30/30)

1. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
3. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
4. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
5. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
6. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
7. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
8. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
9. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093
10. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
11. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
12. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097
13. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
15. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083
16. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Móirín
18. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
19. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
20. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
21. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
22. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
23. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Dandy
24. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sea Fairy
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
26. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
27. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
29. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
30. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus

2. 110cm (30/30)

1. Kida (VRL-08368) - Kernfield Aeolus
2. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905
3. turjake (VRL-07415) - Bucklebury Lily-of-the-Valley
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
5. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
7. Nintsu (VRL-01851) - A.D. Guenevere VH19-022-0023
8. turjake (VRL-07415) - Cadogan Ciannair
9. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
10. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
11. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
12. Inna (VRL-05322) - Melchior HMS VH18-012-0277
13. turjake (VRL-07415) - Haystone Park Fonzie
14. narri (VRL-06046) - Fiktion Rekyyli
15. narri (VRL-06046) - Tiilikan Humpuukia
16. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
17. Inna (VRL-05322) - Twinkle Toes ROI VH18-012-0276
18. Serena (VRL-09334) - Moon Karkkiunelma VH16-018-2687
19. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
20. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly VH19-035-0063
21. Crimis (VRL-10480) - Vipinäveikko VH18-018-1465
22. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
23. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
24. Nintsu (VRL-01851) - Andromeda MPB VH18-023-0028
25. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
26. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
27. Nintsu (VRL-01851) - Moongold MPB VH18-023-0023
28. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
29. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374